siber güvenlik , beyaz şapkalı hacker , ccna kursu

admin avatarı

Securnetix Bilişim

Securnetix Bilişim, Sızma Testi, DLP, SIEM, EDR, NAC, Data Masking ve Antivirüs hizmetleri ile kuruluşların güvenlik ve yazılım alanlarında hizmet vermektedir.

Günümüzde bazı kurum ve kuruluşların yaşamış olduğu saldırılara karşı siber güvenlik hizmetini sunuyoruz. Aynı zamanda EDR, SIEM, NAC, Sızma Testi, Data Masking ve Antivirüs gibi çeşitli güvenlik hizmetleri sunuyoruz. Securnetix Bilişim olarak siz değerli müşterilerimize yüksek kalite ve güvenirlikte hizmet sunuyoruz. Network, yazılım ve güvenlik alanlarında hem uzman hem de sertifikalı eğitimler veriyoruz.

Günümüzde yaygın olarak karşımıza çıkan beyaz şapkalı hackerler, etik hacker olarak bilinmektedir. Dolayısı ile beyaz şapkalı hackerler, sistemlerin güvenlik açıklarından bilişim suçu işleyen korsanlar gibi uyguladıkları teknik ve yöntem ile kuruluşların bilgi sistemlerinin güvenliğini sağlayan uzman kişilerdir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile Türkiye’ bu konuda en bilgili uzman beyaz şapkalılar ile çalışmaktayız.

Cisco CCNA Eğitimi Nedir?

Cisco CCNA kursu ile küçük ve ortak ölçekli ağların oluşumu, bu ağlara destek vermek ve gerekli bilgileri vermeyi hedeflemektedir. Bu eğitim uygulamalı olarak verilmektedir. CCNA kursu ICND1 ile ICND2 eğitimlerini içermektedir. Bu sınava katılım sağlayarak kişilere sertifika verilecektir. Network uzmanlığı eğitimi alarak hem yönetim uzmanı hem de Network uzmanı olabilirsiniz.

securnetixbilisim.com

Tagged in :

admin avatarı