konferans koltuğu, sinema koltuğu, tiyatro koltuğu

admin avatarı

Aldekon Koltuk Hizmeti

Yılların deneyimi ile Aldekon Koltuk olarak, en kaliteli koltuk üretimi hizmeti veriyoruz. Yılda 200.000’e varan koltuk imalatımızla ile koltuk üretiminde büyük ve lider bir firma olarak sektörde yer almaktayız..

İsteğiniz üzere istediğiniz özelliklerde konferans koltuğu, sinema koltuğu yapmaktayız. Üstelik koltuk üretiminde kullandığımız malzemelerin kalitesi ile uzun yıllar güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz konferans koltukları, sinema koltukları üretmekteyiz.

Ürettiğimiz Konferans salonu, sinema salonu koltuklarının kalitesini en üst seviyeye çıkararak, maksimum müşteri memnuniyetini amaçlamaktayız.

Ancak belirtmemiz gerekir ki perakende koltuk satışımız bulunmamaktadır. Sadece toptan koltuk satışı ve proje bazlı konferans koltuk, sinema koltuk satışı yapmaktayız. Anahtar teslim konferans koltuğu projesi, sinema koltuğu projesi yapmaktayız.

Aldekon Koltuk Firmamız

Konferans, Sinema ve Tiyatro Koltuğu üretici firması olarak en kaliteli ürünleri müşterilerimiz ile buluşturmayı amaçlıyoruz. Mimari Ekibimiz ile tamamladığımız projelerle müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Konusunda uzman personelimiz ile yılda yaklaşık 200.000 koltuk üretiyoruz.

Tüm personelinin titizlikle çalıştığı firmamızda en iyi Konferans ve Sinema koltuk üretimini en uygun fiyata sunuyoruz. En iyi koltuk projesi hizmetini en uygun fiyata bulacağınız firmamızda, koltuk üretimi yaparken istek ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulunduruyoruz. Koltuk üretimimiz sadece konferans ve sinema koltuğu ile sınırlı değildir. Konferans koltuğu ve sinema koltuğu dışında proje bazlı olarak tiyatro koltuğu da üretmekteyiz.

Koltuk projesi istediğiniz yapının mimarisine de uygun olarak yer alacak şekilde koltukları üretiyoruz. Bu şekilde koltuklar ile yapı birbirini tamamlayıcı nitelikte olmaktadır. Siz de her türlü konferans, sinema , tiyatro projeniz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

aldekon.com

Tagged in :

admin avatarı