Kalıcı makyaj, kalıcı makyaj eğitimi, güzellik uzmanlığı kursu

admin avatarı

Güzellik Uzmanlığı Kursu

Güzellik uzmanlığı kursu olarak çalışmalar sürdüren Sevgi Önel, 21 yıllık tecrübesi ile siz değerli kursiyerlere kalıcı makyaj ve makyaj alanında eğitim vermektedir.

Güzellik uzmanlığı kursu olarak siz değerli kursiyerlere kalıcı makyaj ve makyaj alanında eğitim vermekteyiz. Kursun kurucusu Sevgi Önel, sektörde 21 yılı aşkın tecrübesi ile uzman yetiştirmeye devam etmektedir. Sevgi Önel, 2014 yılında MEB Sevgi Önel Güzellik Uzmanlığı Kursu’nu kurarak bakım ve güzellik alanında binlerce uzman yetişmesini sağlamıştır.

Kalıcı makyaj güzellik kursları’nın vazgeçilmez eğitimidir. Ancak günümüzde bu alanda hizmet veren çok sayıda kurs bulunuyor. Doğru uzmandan doğru bilgi alarak kursu tamamlamak sizler için avantaj olacaktır. Bunun için sizler de Sevgi Önel tarafından kurulan güzellik uzmanlığı kursuna katılım sağlayarak uzman bir kimliğe sahip olabilirsiniz. Kalıcı makyaj eğitimi’nde teknik ve teorik bilgiler anlatılarak kişiye gerekli tüm bilgi anlatılmaktadır. Tüm eğitmenlerimiz etik bir akış açısı siz değerli kursiyerlere eğitim vermektedir. Güzellik ile ilgili tüm uygulamalar bir sanat çalışması niteliğindedir. Gerekli eğitimi alan kursiyerlerimize kurs bitiminde diploma vermekteyiz.

www.sevgionel.com

Tagged in :

admin avatarı

More Articles & Posts