istanbul civciv satışı , Brahma Tavuk , Süs Tavukları

admin avatarı

Civciv Satışı

Bakımı ve üretimi özen isteyen civcivlerin sağlıklı bir şekilde yetiştirilmesi gerekir. Sağlıklı ürünler kullanılarak çıkarılan civciv çeşitlerimizi Türkiye’nin her yerine gönderebiliriz.

İstanbul civciv satışı konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Yetiştirmiş olduğumuz ırklar beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabiliyor. Kümesiniz için sağlıklı civciv satın almak isterseniz bu konuda sizlere gerekli desteği verebiliriz. Civciv yetiştiriciliği ve civciv satışı konusunda profesyonel bir şekilde hareket ediyoruz. Siz değerli müşterilerimize sağlıklı ve bakımlı civcivleri sunuyoruz. Toptan civciv satış desteği için bizi hemen arayabilirsiniz.

Brahma Tavuk

Renkleri ve iri yapısı sayesinde gözde ırklardan biri olan Brahma tavuk ırkı, süs tavukları kapsamında değerlendirilir. En popüler ırklardan bir tanesidir. Brahma tavuk ırkının özellikleri;

  • Yıllık yumurta verimi düşüktür,
  • Gelişim hızı yavaştır,
  • Rengarenk yapısı bulunur.

Ülkemizde süs tavukları kullanılmak istendiği zaman genellikle Brahma tavuk ırkları tercih edilir. İlgi çekici görünümünün yanında kümese çabuk uyum sağlayan Brahma tavuk ırkını sizde çok seveceksiniz. Uzun zamandır tavukçuluk sektöründe süs tavukları çeşitlerini üretiyoruz. En popüler ve kaliteli ırkları sitemizde bulabilirsiniz.

brahmasustavuklari.com

Tagged in :

admin avatarı