Belgelendirme , ISO 9001 , CE Belgesi

admin avatarı

Güvenilir Belgelendirme Hizmetlerinde Kalite

Uzun yıllar Türkiye Cumhuriyeti kurallarına ve yasalarına uygun belgelendirme hizmetleri veren firmamız tek özel belgelendirme kurumu olmaktadır.

Belgelendirme hizmetlerinde yüksek kalitede çalışmalarına devam eden firmamız ülkemizde yer alan üretim ve hizmet alanında faaliyet gösteren firmaları büyük bir titizlikle denetleme işlemlerini yapmaktadır. Alanında özel eğitim almış profesyonel ekibimiz her türlü kalite, standardizaston, belgelendirme, test ve ölçüm güvenirliği konusunda Avrupa standartlarına uygun olacak şekilde denetleme yaparak belgelenmesine yardımcı olmaktadır. Denetleme işlemlerinde en doğru teknikleri kullanan firmamızda yapılan tüm incelemeler detaylı bir şekilde en ince ayrıntısına kadar özenle hizmet verilmektedir.

ISO 9001 belgesi ile alakalı kuruluşun ürün ya da hizmetlerinin sağlanabileceği güvenceyi belirlemektedir. Her konuda firmamızda detaylı bilgiler almanız için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. AB’nin teknik mevzuat uyumunun birbirine uyması için durumlarda hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. CE belgesi bulunması gereken tüm ürünlerin denetim hizmetleri için firmamızdan güven içinde yardım alabilirsiniz her türlü belgelendirme ve eğitim hizmetleri için firmamızdan detaylı bilgiler alabilirsiniz.

www.tqa.com.tr

Tagged in :

admin avatarı