spotcu , spotcu izmir , bornova spotcu

admin avatarı

Doğan Spot Firması

Firmamız İzmir’in en elit semti olan Bornova’da spot hizmeti sunuyor. 2. el eşya alım ve satım hizmetini sizlere sunuyoruz.

Bornova spotcu olarak İzmir’de bilinen bir firmayız. 2.el TV, çamaşır makinesi, buz dolabı, şofben, derin dondurucu, bulaşık makinesi, baza, elektrikli süpürge, dolap, yatak odası ve masa gibi temiz ürünlerin alım-satım işlemini gerçekleştiriyoruz. İzmir ve çevre illere hizmet veren firmamız kurumsal olarak sektörde hizmetini sürdürmektedir. Spotcu firmamız aracılığı ile uygun ücretlerde 2. el eşyalara sahip olabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamıza WhatsApp iletişim hattı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yıllardır spotcu İzmir firması olarak yüksek kalite hizmetlerimizi gerçekleştirdik. Firmamız bünyesinde hizmet veren tüm çalışanlarımız alanında tecrübe sahibi kişilerdir. Eğer satmak istediğiniz eşyalarınız var ise iletişim hattımız üzerinden görsellerini göndererek fiyat teklifi alabilirisiniz. Aynı zamanda firmamızdan satın almak istediğiniz ürün hakkında iletişim adreslerimizden 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. İzmir ve çevre illere aynı gün içerisinde tüm alım-satım hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ayrıntılı bilgi için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

spotesyaizmir.com

Tagged in :

admin avatarı

More Articles & Posts