Refakatçi koltuğu , Refakatçi koltukları , Hastane koltuğu

Pırımlar Refakatçi Koltukları Üretim ve Satışı

1990 yılından bu tarafa hem Türkiye hem de yurtdışına profesyonel uzman ekibimizle ve üstün kalite anlayışıyla refakatçi koltukları satışı yapmaktayız.

İlk olarak Ankara sitelerde refakatçi koltuğu imalatı ve satışı yapan firmamız kısa sürede gelişerek İstanbul İkitellide ikinci şubemizi açarak hem yurt içi hem de yurt dışı fuarlara katılarak başarımızı katlayarak artırdık. Pırımlar refakatçi koltukları olarak ürettiğimiz tüm ürünlerin daima arkasında durarak müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Profesyonel ekibimizin en önemli prensibi müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektir. Çünkü memnun olan müşterimizin referansı bizim için paradan daha önemlidir. 20 yıllık bir iş deneyimi ve referans müşterilerle kısa sürede sektörün lideri konumuna geldik.

Refakatçi Koltuklarında Binbir Çeşit

Firmamız refakatçi koltuk modellerini çok farklı çeşitlilikte üreterek herkesin göz zevkine uygun olabilecek zenginliktedir. Hastane koltuğu, çeşitlerimizden, dinek modeli, efe modeli, bahadır modeli, hayrat modeli, ikili ve tekli modeller olmak üzere birçok değişik desen ve renkte üretilmektedir. Aynı zamanda ofis koltukları, hasta koltuğu ve tv koltuğu ihtiyacınız olduğunda da sitemizi inceleyip oldukça fazla olan çeşit arasından beğendiğinizi alabilirsiniz.


Dilediğiniz modeli alacağınız zaman istediğiniz renk kumaşın olmaması durumda istediğiniz rengi bildirerek o renkte üretim yapmamızı isteyebilirsiniz. Sitemizden sipariş vermeden önce telefonla arayarak bilgi alabilir ve istediğiniz taktirde site üzerinden sipariş geçebilirsiniz. En kısa sürede teslimatı gerçekleştireceğiz.

www.refakatcikoltuklari.com.tr

Categories:

gabile sohbet youtube video indir instagram video indir Sohbet zurna