galvanizli sac , soğuk sac , dkp sac

admin avatarı

Galvanizli Sac

Somal Sac şirketi Türkiye’nin en iyi ürün üreticisi olarak tanınmaktadır. 1956 yılında kurularak müşterilerine Avrupa standartlarına uygun bir kalitede hizmet vermektedir.

Galvanizli sac, çeşitli prosesler ile birlikte üretilmiş yassı ve çelik malzemenin yüzeyine müşterinin isteğine göre uygun bir biçimde metalik çinko kaplama uygulanması uygulanarak elde edilen bir üründür. Türkiye’nin ileri gelen üreticisi olan Somal, müşterilerinin isteklerine yönelik hizmet vermektedir. Uzman kadrosu, eğitimli personelleri ev ileri teknolojik ekipmanları ile müşterilerine %100 kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlıyor.

Türkiye’nin yerli üreticisi olan Somal, soğuk sac üretiminde bir devre imza atıyor. Soğuk sac, haddeleme ve asitleme ile oluşan full hard (FH) malzemelerin, istenilen yüzeyde özelliklerini sağlaması için tavlama temperleme işlemi görmektedir. Bu uygulama sonrası oluşan ürüne ‘’soğuk sac’’ denilmektedir. Soğuk sac, sıcak haddelenmiş şeritlere göre daha iyi çap toleransı ile düzgün yüzeye sahip şerit imalatı için kullanılmaktadır.

Türkiye’nin Yerli Sac Üreticisi! SOMAL:

Somal, 1956 yılından bu yana Türkiye’nin en köklü sac üreticisi olarak tanınmaktadır. Bu şirkete ait ürünlerden biri olan dkp sac, sıvı çeliğin döküm uygulamasından geçirilip karıştırılmasından sonra meydana çıkan bir üründür. Kalınlığı 20 mm’ye kadar çıkarılmaktadır. Ayrıca sac veya rulo olarak kullanılan yassı çelik bir üründür.

somal.com.tr

Tagged in :

admin avatarı